Trener koordynator
Romuald Krauze (tel. 601 762 960)

Treningi MKS MOS Ślęza Wrocław

Juniorki (rocznik 2000/2001), trener Romuald Krauze
wtorek – godz. 17:00 – IX LO (ul. Piotra Skargi)
środa – godz. 17:00 – MCS (ul. Parkowa)
czwartek – godz. 16:00 – AWF (al. Paderewskiego)
piątek – godz. 17:00 – MCS (ul. Parkowa) 

Kadetki (rocznik 2001/2002), trener Marian Czajkowski
poniedziałek – godz. 17:00 – MCS (ul. Parkowa)
wtorek – godz. 18:00 – Gimnazjum nr 13 (ul. Reja)
środa – godz. 18:00 – Gimnazjum nr 13 (ul. Reja)
piątek – godz. 16:30 – IX LO (ul. Piotra Skargi) 

Młodziczki (rocznik 2003), trener Sebastian Wojnicki
wtorek – godz. 16:00 -  Gimnazjum nr 13 (ul. Reja)
środa – godz. 16:00 – AWF (al. Paderewskiego)
czwartek – godz. 16:00 – Gimnazjum nr 13 (ul. Reja)
piątek – godz. 16:00 – Gimnazjum nr 13 (ul. Reja) 

Młodziczki (rocznik 2004), trener Joanna Salamon
poniedziałek – godz. 17:30 – XV LO (ul. Wojrowicka)
środa – godz. 17:30 – XV LO (ul. Wojrowicka)
piątek – godz. 17:30 – XV LO (ul. Wojrowicka) 

Mini koszykówka (rocznik 2005), trener Ingrida Ryng
poniedziałek – godz. 17:00 – SP 113 (ul. Zemska)
wtorek – godz. 17:30 – XV LO (ul. Wojrowicka)
czwartek – godz. 17:00 – XV LO (ul. Wojrowicka) 

Mini koszykówka (rocznik 2006), trener Beata Kamberska
wtorek – godz. 17:30 – SP 26 (ul. Suwalska)
czwartek – godz. 17:30 – SP 26 (ul. Suwalska) 

Mini koszykówka (rocznik 2006/2007), trener Janusz Wierzbicki
poniedziałek – godz. 18:00 – SP 45 (ul. Krajewskiego)
środa – godz. 18:30 – SP 45 (ul. Krajewskiego)
czwartek – godz. 18:30 – SP 45 (ul. Krajewskiego) 

Mini koszykówka (rocznik 2006/2007), trener Krystyna Zagórska
wtorek – godz. 14:20 – SP 118 (ul. Bulwar Ikara)
czwartek – godz. 14:20 – SP 118 (ul. Bulwar Ikara) 

Mini koszykówka (rocznik 2007/2008), trener Andrzej Wicki
środa – godz. 16:00 – SP 67 (pl. Muzealny)
sobota – godz. 9:00 – XV LO (ul. Wojrowicka) 

Mini koszykówka (rocznik 2008/2009), trener Ingrida Ryng
wtorek – godz. 16:00 – SP 113 (ul. Zemska)
piątek – godz. 15:00 – SP 113 (ul. Zemska)