Sezon 2017/18: TLT gr.2

Kol Data Gospodarz Wynik Gość Relacja
1 2017-09-02 11:00:00 LKS Stary Śleszów : Dwójka Jelcz-Laskowice relacja
1 2017-09-02 11:00:00 GKS Mirków-Długołęka : Foto Higiena Gać relacja
1 2017-09-02 11:00:00 Rapid Domaniów : Energetyk Siechnice relacja
1 2017-09-02 11:00:00 Kolektyw Radwanice : GKS Kobierzyce relacja
1 2017-09-02 11:00:00 Ślęza Wrocław (dziewczyny) : Czarni Chrząstawa relacja
2 2017-09-09 11:00:00 Dwójka Jelcz-Laskowice : Rapid Domaniów relacja
2 2017-09-09 11:00:00 Foto Higiena Gać : Kolektyw Radwanice relacja
2 2017-09-09 11:00:00 Energetyk Siechnice : GKS Mirków-Długołęka relacja
2 2017-09-09 11:00:00 Czarni Chrząstawa : LKS Stary Śleszów relacja
2 2017-09-09 11:00:00 Lider Borów : Ślęza Wrocław (dziewczyny) relacja
3 2017-09-16 11:00:00 GKS Mirków-Długołęka : Dwójka Jelcz-Laskowice relacja
3 2017-09-16 11:00:00 Rapid Domaniów : Czarni Chrząstawa relacja
3 2017-09-16 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Energetyk Siechnice relacja
3 2017-09-16 11:00:00 GKS Kobierzyce : Foto Higiena Gać relacja
3 2017-09-16 11:00:00 LKS Stary Śleszów : Lider Borów relacja
4 2017-09-23 11:00:00 Ślęza Wrocław (dziewczyny) : LKS Stary Śleszów relacja
4 2017-09-23 11:00:00 Czarni Chrząstawa : GKS Mirków-Długołęka relacja
4 2017-09-23 11:00:00 Lider Borów : Rapid Domaniów relacja
4 2017-09-23 11:00:00 Energetyk Siechnice : GKS Kobierzyce relacja
4 2017-09-23 11:00:00 Dwójka Jelcz-Laskowice : Kolektyw Radwanice relacja
5 2017-09-30 11:00:00 GKS Mirków-Długołęka : Lider Borów relacja
5 2017-09-30 11:00:00 Foto Higiena Gać : Energetyk Siechnice relacja
5 2017-09-30 11:00:00 GKS Kobierzyce : Dwójka Jelcz-Laskowice relacja
5 2017-09-30 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Czarni Chrząstawa relacja
5 2017-09-30 11:00:00 Rapid Domaniów : Ślęza Wrocław (dziewczyny) relacja
6 2017-10-07 11:00:00 Ślęza Wrocław (dziewczyny) : GKS Mirków-Długołęka relacja
6 2017-10-07 11:00:00 LKS Stary Śleszów : Rapid Domaniów relacja
6 2017-10-07 11:00:00 Czarni Chrząstawa : GKS Kobierzyce relacja
6 2017-10-07 11:00:00 Lider Borów : Kolektyw Radwanice relacja
6 2017-10-07 11:00:00 Dwójka Jelcz-Laskowice : Foto Higiena Gać relacja
7 2017-10-14 11:00:00 GKS Mirków-Długołęka : LKS Stary Śleszów relacja
7 2017-10-14 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Ślęza Wrocław (dziewczyny) relacja
7 2017-10-14 11:00:00 GKS Kobierzyce : Lider Borów relacja
7 2017-10-14 11:00:00 Foto Higiena Gać : Czarni Chrząstawa relacja
7 2017-10-14 11:00:00 Energetyk Siechnice : Dwójka Jelcz-Laskowice relacja
8 2017-10-21 11:00:00 Czarni Chrząstawa : Energetyk Siechnice relacja
8 2017-10-21 11:00:00 LKS Stary Śleszów : Kolektyw Radwanice relacja
8 2017-10-21 11:00:00 Lider Borów : Foto Higiena Gać relacja
8 2017-10-21 11:00:00 Ślęza Wrocław (dziewczyny) : GKS Kobierzyce relacja
8 2017-10-21 11:00:00 Rapid Domaniów : GKS Mirków-Długołęka relacja
9 2017-10-28 11:00:00 GKS Kobierzyce : LKS Stary Śleszów relacja
9 2017-10-28 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Rapid Domaniów relacja
9 2017-10-28 11:00:00 Foto Higiena Gać : Ślęza Wrocław (dziewczyny) relacja
9 2017-10-28 11:00:00 Energetyk Siechnice : Lider Borów relacja
9 2017-10-28 11:00:00 Dwójka Jelcz-Laskowice : Czarni Chrząstawa relacja
10 2017-11-04 11:00:00 Rapid Domaniów : GKS Kobierzyce relacja
10 2017-11-04 11:00:00 Ślęza Wrocław (dziewczyny) : Energetyk Siechnice relacja
10 2017-11-04 11:00:00 GKS Mirków-Długołęka : Kolektyw Radwanice relacja
10 2017-11-04 11:00:00 Lider Borów : Dwójka Jelcz-Laskowice relacja
10 2017-11-04 11:00:00 LKS Stary Śleszów : Foto Higiena Gać relacja
11 2017-11-11 11:00:00 Foto Higiena Gać : Rapid Domaniów relacja
11 2017-11-11 11:00:00 Dwójka Jelcz-Laskowice : Ślęza Wrocław (dziewczyny) relacja
11 2017-11-11 11:00:00 Czarni Chrząstawa : Lider Borów relacja
11 2017-11-11 11:00:00 GKS Kobierzyce : GKS Mirków-Długołęka relacja
11 2017-11-11 11:00:00 Energetyk Siechnice : LKS Stary Śleszów relacja