Aby móc myśleć o rozwoju firmy, kluczowym elementem jest posiadanie siedziby, hal produkcyjnych, powierzchni biurowych czy własnych punktów usługowych. Przenosząc to na specyfikę naszej branży, aby Ślęza mogła się rozwijać i myśleć o stabilności, musi zbudować obiekt sportowy będący nie tylko jej siedzibą, ale również areną sportową dla zmagań koszykarek czy piłkarzy. Takie miejsce powstaje na Kłokoczycach.

Budowa jest dofinansowna przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków FRKF.

26.07.2017

Trwające prace na wrocławskich Kłokoczycach uwieczniliśmy na zdjęciach wykonanych z dużej wysokości. Na działce trwa wyrównywanie ziemi pod przyszłe boiska treningowego do piłki nożnej. Będą to zarówno boiska z naturalną nawierzchnią, jak i sztuczną. Niektóre z nich zostaną przykryte specjalnym balonem, aby można było trenować i grać na nich niezależnie od pogody.         

11

11

17.07.2017

Prace na terenie przyszłego domu Ślęzy i wszystkich usportowionych wrocławian nabierają tempa. Z miejsca, gdzie już wkrótce powstaną pierwsze boiska, usuwane są coraz większe zwały ziemi. Koparki i wywrotki pracują pełną parą, po to, by boiska były równe jak stół.

11

12

1.07.2017

Pierwsze prace już ruszyły. W czerwcu na teren na Kłokoczycach wjechały koparki, które wyrównują teren pod przyszłe boiska piłkarskie.

19250563_1397420223676013_1940703229002703760_o

19264464_1397418723676163_4973042466226859549_o

Akademia Sportu Kłokoczyce - POBIERZ FOLDER

Stabilność Ślęzy musi mocno opierać się na rynkowych realiach. Dlatego chcielibyśmy Państwa zaprosić do udziału w pewnym biznesowym projekcie. Ślęza Wrocław jest wieczystym użytkownikiem na 99 lat blisko ośmiu hektarów ziemi na wrocławskich Kłokoczycach. W planach jest budowa nowoczesnej hali sportowej z całym zapleczem treningowym i edukacyjno-socjalnym, basenu oraz boisk piłkarskich dostosowanych do potrzeb Akademii Piłkarskiej, a także spełniających warunki do organizowania międzynarodowych imprez piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Funkcje sportowe i edukacyjne obiektu uzupełnione będą o budynki komercyjne, w których znajdą się powierzchnie przeznaczone pod handel, wszelkie usługi, w tym rekreacyjne, gastronomiczne i hotelowe.

image008

Świetna lokalizacja

Kłokoczyce to doskonała lokalizacja dla planowanej inwestycji. Na atrakcyjność projektu wpływa ciągle rosnąca liczba mieszkańców na pobliskich osiedlach, a także w okolicznych, podwrocławskich miejscowościach. Mimo wzrostu zaludnienia w tej części miasta, jest to teren pozbawiony obiektów sportowo–rekreacyjnych. Dodatkowym atutem jest położenie nieruchomości przy jednej z głównych ulic Wrocławia (droga wylotowa na Warszawę), co zapewnia doskonałą widoczność obiektu, a za czym idzie również logotypu potencjalnego naming partnera obiektu. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana jest z drogą S8. Dodatkowym atutem jest bliskość połączenia kolejowego wraz z dworcem Wrocław – Psie Pole. Potencjalni najemcy powierzchni, inwestorzy mogą również liczyć na stałych klientów związanych bezpośrednio z klubem. W akademiach Ślęzy trenuje ponad 1200 sportowców, którzy w zdecydowanej większości przywożeni są na treningi przez rodziców, czyli potencjalnych klientów punktów umieszczonych w obiekcie.

image009

Dołóż swoją cegłę

Oprócz aspektów czysto biznesowych z pewnym zwrotem z inwestycji, należy wspomnieć o elemencie lokalnego zaangażowania. Wybudowanie takiego obiektu dla wszystkich mieszkańców Wrocławia i tych mniejszych, i większych jest spełnieniem naszych marzeń. To może być prawdziwy pomnik wrocławskiego świata biznesu, który wspólnie może podjąć to trudne, ale realne wyzwanie. Przy takiej inwestycji każda pomoc i wsparcie będą istotne. Od dobrego słowa, przez materiały czy sprzęt budowlany, po zainwestowanie środków finansowych w biznesowe przedsięwzięcie. Każdy z nas może dołożyć własną „cegłę” do tego marzenia. I do tego namawiamy, zachęcamy i zapraszamy!

image003