OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI SEZON 2016/17:

 

 Runda wstępna okręgowego Pucharu Polski - 24.08.2016

Orzeł Bukówek - Piast Żmigród 1:6
PKS Augustyn Wrocław - Śląsk II Wrocław 0:22
GKS Mirków Długołęka - Ślęza Wrocław 0:6
Parasol Wrocław - Sokół Wielka Lipa 1:4

Żak Wrocław - Orzeł Sadowice 0:9
Pogoń Miękinia- MKP Wołów 1:6
Polonia Grabowno Wielkie - Pogoń Oleśnica 2:0
Pogoń Oleśnica LDJ - Wiwa Goszcz 4:4 karne 4:2
Skra Wojnowice - Sokół Marcinkowice 0:5
Sparta Wrocław - GKS Kobierzyce 1:4
Piast Nadolice - Foto-Higiena Gać 2:10
Ambrozja Bogdaszowice - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:5
Błękitni Gniechowice - Zachód Sobótka 0:7
LZS Krzyżanowice - Piast Żerniki 0:4
Zenit Międzybórz - Olimpia Oleśnica 2:0
Olimpia Żerniki Wrocławskie - KS Żórawina 0:3 walkower
Sokół Kaszowo - Dolpasz Skokowa 0:3
Sokół Ujeździec Wielki - KP Brzeg Dolny 1:3
Widawa Kiełczów - Energetyk Siechnice 1:3
KP Bystre - Widawa Bierutów 0:3
Widawa Wrocław - Wratislavia Wrocław 0:7
Orzeł Marszowice - LKS Brożec 4:0
Orzeł Święta Katarzyna - Strzelinianka Strzelin 1:6
Czarni Białków - Polonia Środa Śląska 3:2
Różanka Wrocław - Zjednoczeni Łowęcice 1:0
Lotnik Twardogóra - Polonia Trzebnica 1:3
Polonia Jaksonów - Czarni Kondratowice 2:5
Borowianka Borowa - Czarni Jelcz-Laskowice 2:6
Tarant Krzyżowice - Nefryt Jordanów 0:2
Olimpia Bukowinka - Orzeł Prusice 1:9
KS Karszów - Gromnik Kuropatnik 0:4
Piast Lutynia - Odra Malczyce 4:6

---------------------

1/16 Okręgowego Pucharu Polski - 7 września

Nefryt Jordanów Śląski – Ślęza Wrocław 1:5
Polonia Grabowno Wielkie – Wratislavia Wrocław 2:2 karne 8:9
Orzeł Prusice – Sokół Wielka Lipa 0:3
Zachód Sobótka – Śląsk II Wrocław 3:1
Odra Malczyce – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 karne 1:4
Energetyk Siechnice – Foto Higiena Gać 0:5
Czarni Kondratowice – STK GKS Kobierzyce 0:6
Gromnik Kuropatnik – Sokół Marcinkowice 1:4
Dolpasz Skokowa – MKP Wołów 2:3
Pogoń Oleśnica DLJ – Polonia Trzebnica 0:3
KS Żórawina – Czarni Jelcz Laskowice 1:4
Czarni Białków – Orzeł Sadowice 0:4
Piast Żerniki Wrocław – KP Brzeg Dolny 4:1
Zenit Międzybórz – Widawa Bierutów 2:1
Orzeł Marszowice – Strzelinianka Strzelin 1:5
Różanka Wrocław – Piast Żmigród 0:7

-----

1/8 Okręgowego Pucharu Polski:

Zachód Sobótka - Ślęza Wrocław 0:9
Piast Żerniki (Wrocław)  -   Piast Żmigród 2:4
Wratislavia Wrocław   -   Foto-Higiena Gać 1:7
Zenit Międzybórz  -  Sokół Wielka Lipa 2:6
Strzelinianka Strzelin  -   Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:0 karne 3:4
Czarni Jelcz-Laskowice  -   GKS Kobierzyce 0:3
Sokół Marcinkowice  -  MKP Wołów 1:3
Polonia Trzebnica  -  Orzeł Sadowice 1:0
 
------

 

1/4 Okręgowego Pucharu Polski (12/19 października/11/14 marca)

Foto Higiena Gać - Ślęza Wrocław 0:0 karne 8:7
GKS Kobierzyce - MKP Wołów 1:5
Polonia Trzebnica - Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:0
Sokół Wielka Lipa - Piast Żmigród 1:1 karne 4:5

--------

1/2 Okręgowego Pucharu Polski (12 kwietnia):

MKP Wołów - Piast Żmigród  1:5
Polonia Trzebnica - Foto Higiena Gać 0:1

-------

Finał Okręgowego Pucharu Polski (10 maja):

Foto Higiena Gać - Piast Żmigród 2:0

 

FOTO HIGIENA GAĆ ZDOBYWCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI