huber
 
hubergroup Polska  Sp. z o.o. działa w Polsce od 1992 roku. Jest częścią koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej , działającej od 1765 roku, fabryki farb drukarskich Michael Huber München. 

Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej, niedaleko Wrocławia. Na 5000 metrach kwadratowych zlokalizowane są profesjonalne laboratoria wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt kontrolno-pomiarowy, automatyczne mieszalnie farb offsetowych arkuszowych, fleksograficznych rozcieńczalnikowych, wodorozcieńczalnych i farb utrwalanych UV,  zarówno offsetowych jak i fleksograficznych.

W 2011 roku uruchomiona została jedyna w Polsce mieszalnia farb offsetowych o niskiej migracji MGA. W centrali odbywa się produkcja zmywaczy i konfekcjonowanie obciągów gumowych. W sumie posiadamy 7 linii technologicznych – jesteśmy pod tym względem najnowocześniejszą i najbardziej uniwersalną firmą w hubergroup. Automatyczny magazyn wysokiego składowania wyposażony jest w nowatorski system WMS pozwalających na prześledzenie drogi puszki farby od producenta do drukarni.

huber dystrybucja
  


Huber Dystrybucja Gdask napis png

Huber Dystrybucja Gdańsk Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność 01.01.2012 r. zastępując oddział gdański firmy Michael Huber Polska Sp. z o.o. Mieści się na terenie Cezex-u przy Al. Grunwaldzkiej 209 w Gdańsku, gdzie posiada biuro handlowe, nowoczesny magazyn wyposażony w system kodów pozwalających na prześledzenie drogi puszki farby od producenta do drukarni, w pełni wyposażoną mieszalnię farb offsetowych, profesjonalne laboratorium oraz środki transportu, dzięki którym świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Na rynku pomorskim z powodzeniem działa od ponad 16 lat. Jest licencjonowaną firmą dystrybucyjną produktów koncernu hubergroup i mając oparcie w jej solidnych tradycjach oferuje odbiorcy nie tylko sam produkt, lecz także olbrzymią porcję wiedzy poligraficznej. Jest w bliskim kontakcie z klientami, co pozwala dobrze i szybko reagować na ich potrzeby.

 

Beznazwy-1

Inpol-Papier z siedzibą w Tarnowskich Górach jest kilkukrotnym laureatem prestiżowych Gazel Biznesu (2003, 2004, 2005, 2006). Przynależność firmy do tego elitarnego Klubu Gazel Biznesu jest dowodem profesjonalizmu i rozwoju gospodarczego przedsiębiorstwa. W 2013 roku firma została wyróżniona Diamentem Forbes.
"Przewijamy i tniemy papier oraz produkujemy najwyższej jakości tekturę dwuwarstwową między innmi dla przemysłu opakowaniowego i branży poligraficznej." 

Wadex copy

PP Wadex S.A. to wiodący w kraju producent wyrobów z blach cienkich. Głównym obszarem aktywności produkcyjnej przedsiębiorstwa jest produkcja systemów kominowych wykonanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Istotnym uzupełnieniem głównego profilu produkcyjnego jest kooperacja w zakresie produkcji podzespołów jak też wyrobów gotowych z blach nierdzewnych,  produktów nie związanych z systemami odprowadzania spalin. 
Początek działalności firmy to rok 1990 . Najważniejsze daty w historii  to rok 1999, w którym to zapoczątkowano rozbudowę zakładu i modernizację parku maszynowego oraz rok 2006 w którym to przyznano Spółce certyfikat ISO 9001:2001.

 

KEA logo mini

KEA to wrocławskie przedsiębiorstwo, specjalizujące się w wysokiej jakości usługach poligraficznych. Wśród Ich Klientów są międzynarodowe koncerny m.in. z branż: farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, chemicznej oraz elektronicznej. KEA spełnia najwyższe światowe standardy obowiązujące na rynku usług poligraficznych, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia otrzymane przez tą firmę.

Golec_pngPHU GOLEC KRZYSZTOF to firma, która funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1996 roku. Podstawowa działalnością było i jest świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu rzeczy. Od 2010 roku firma rozszerzyła profil działania o usługi deweloperskie. 

inkopax copy

Firma Handlowo-Usługowa Inkopax istnieje na rynku od 1993 roku. Podstawowym zakresem działalności firmy jest hurtowa sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego w branży Plastik-Metal-Szkło-Drewno oraz sprzedaż środków do utrzymania czystości. 
Inkopax jest przedstawicielem firm Curver, Plast-Team oraz OKT. Zaopatruje sklepy, zakłady pracy, szpitale, hotele oraz gastronomię. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu firma zapewnia profesjonalną obsługę poprzez przedstawicieli handlowych, zapewniając dostawę towaru do dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Gwarantowana wysoka jakość oferowanych towarów.

Wroclove

WROCLOVE powstało z miłości do naszego miasta. Od lat Wrocław wyznacza standardy w wielu dziedzinach.
Dlatego WROCLOVE, jako marka szyta na miarę Wrocławia, to najwyższa jakość i dodatkowy powód do dumy. Nasza odzież posiadają firmowe metki, starannie projektujemy wszystkie produkty. Pokażmy wszystkim jak się nosi najlepsze miasto w Polsce!

orbis-pictus_logo_CMYK_transparent_bez-pelplinskie

Witamy w Orbis Pictus - świecie Pelplińskich Ksiąg Królów.
Czy wiecie, że w Pelplinie, niewielkim i urokliwym mieście, założonym przez cystersów, znajduje sięnajcenniejsza księga świata – Biblia Gutenberga?! Niezwykła historia tego miejsca sprawia, że od setek lat powstają tu najbardziej niezwykle księgi i manuskrypty. Kunszt XIII-wiecznych skrybów odtwarzają pieczołowicie współcześni mistrzowie rękodzieła i sztuki drukarskiej. Owocem ich pasji są Księgi Pelplińskie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Orbis Pictus.
 

ALFA DACH

Firma ALFA-DACH obecna na rynku budowlanym od niemal 20 lat, działająca jako generalny wykonawca i deweloper. Pierwsze projekty firma zrealizowała we Wrocławiu, w chwili obecnej inwestycje prowadzi na terenie całej Polski. Klientami ALFA-DACH są osoby prywatne, polskie i zagraniczne podmioty gospodarcze, inwestorzy publiczni i władze lokalne.

Między innymi dzięki wytężonej pracy naszych pracowników, umiejętnościom organizacyjnym kadry kierowniczej oraz konsekwentnemu zarządzaniu firmą dziś możemy mówić, że osiągnęliśmy sukces. Jest nim 20 lat istnienia i rozwoju firmy. Jest nim nasza uznana pozycja na rynku i dobra opinia Inwestorów. Są nim kolejne zlecenia i możliwość prowadzenia własnych inwestycji. Jest nim stabilna załoga oraz warunki, jakie możemy zaoferować naszym pracownikom i jest nim koleżeńska atmosfera pracy.

Jesteśmy gotowi do podjęcia kolejnych wyzwań i miło nam będzie, jeśli zechcą Państwo przekonać się o zaletach współpracy z nami.

Libet_LOGOLibet zmienia standard na PREMIUM

Libet to lider w segmencie Premium betonowych materiałów nawierzchniowych – synonim produktów najwyższej jakości, nowoczesnego designu i wysokiej funkcjonalności. Misją firmy jest zmienianie otoczenia w wyjątkowo praktyczną i estetyczną przestrzeń. Libet od wielu lat odpowiada na potrzeby osób poszukujących czegoś więcej niż kostka brukowa czy płyty tarasowe. 

Produkty pod marką Libet stanowią ozdobę zarówno posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Od wielu lat nieprzerwanie cieszą się uznaniem inwestorów, deweloperów, architektów, projektantów czy samorządów. Firma stawia przede wszystkim na komplementarność swojej oferty, aby ułatwić każdemu dobór zróżnicowanych, ale przy tym pasujących do siebie produktów. Co roku oferta rozbudowywana jest o kolejne elementy szlachetnych systemów. Marka poszukuje przy tym wciąż nowych inspiracji, aby zawsze proponować innowacyjne rozwiązania – wyznaczać trendy, kreować potrzeby, stawiać sobie wciąż nowe wyzwania.

Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów Libet to zasługa prężnie działającego, kreatywnego i pełnego pomysłów Działu Badań i Rozwoju, nowoczesnych technologii oraz laboratoriów działających przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych. Firma koncentruje się przede wszystkim na produktach szlachetnych – kostce brukowej (Libet Decco), płytach tarasowych (Libet Impressio), gresowych (Libet Ceramic), elementach uzupełniających (Libet Completto) oraz tych wykonanych z betonu architektonicznego (Libet Stampo).

 

V-Group logo

Firma V Group Sp. z o.o. zajmuje się wymianą walut obcych

www.kantor-online.com.pl 

 

Mineral Zdrj

Mineral jest polskim producentem naturalnych wód mineralnych, wód smakowych, napojów funkcjonalnych oraz tradycyjnych napojów smakowych. Stale rozwija swój potencjał, aby móc zaproponować produkty wysokiej jakości, bezpieczne, zdrowe, innowacyjne i w przystępnej cenie.

 

logo_ZINA_czarny

Zina jest marką, która powstała z pasji do sportu. Od lat zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości odzieży, a także akcesoriów sportowych. Idea marki ZINA zawarta jest w trzech słowach: Sport, Emotions, Design. 

 

Fun Fit II

 

Klub FUNFIT II mieści się w koronie Stadion Wrocław (wjazd bramą A od al. Śląskiej). Jest to najlepiej wyposażony klub w regionie pod względem zaawansowania technologicznego sprzętu oraz jakości maszyn. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 – 23:00 oraz w weekendy w godz. 8:00 - 20:00.

Tak, jak w przypadku całego obiektu, także osoby z działu obsługi klienta oraz instruktorzy wykazują się pełnym profesjonalizmem oraz bogatą wiedzą na temat aktywności fizycznej. Poza klubem we Wrocławiu klienci FUNFIT II mają dostęp do drugiego obiektu, który znajduje się w Oleśnicy przy ul. Kopernika 14. Tamtejszy klub czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 22:00 oraz w weekendy od 8:00 do 20:00.

Klienci posiadający kartę członkowska FUNFIT II mają do dyspozycji: saunę koedukacyjną mieszczącą się w szatni; trzy sale fitness; salę do sporów walki z matą i workami do boksu; pełen dostęp do zajęć grupowych; konsultacje trenerskie podczas dyżuru na siłowni; roller do masażu; pomiar składu ciała; indywidualne treningi personalne za dodatkowa opłatą; bezpłatny parking.

 

WERON_LOGOTYP_RGB-03Firma Weron jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działa z sukcesem już ponad sześciu lat.

Firma Weron sprzedaje wyłącznie artykuły wysokiej jakości o potwierdzonej skuteczności działania. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie proponuje klientom zestawy produktów perfekcyjnie dostosowanych do ich potrzeb i możliwości finansowych. Dzięki produktom dystrybuowanym przez firmę Weron możliwe jest utrzymanie zawodników w optymalnej kondycji nawet w okresach bardzo intensywnej aktywności fizycznej, jak również kompleksowa obsługa medyczna i fizjoterapeutyczna na najwyższym poziomie.

 

logoEvent Media Show działa w branży eventowej od kilku lat. Od początku funkcjonowania firma stawia na jakość oferowanego sprzętu, terminowość i niezawodność. W portfolio zrealizowanych przez firmę wydarzeń znajdują się m.in. Letni Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle, bandy elektroniczne w ORLEN Lidze, obsługa trasy koncertowej m. in. Perfect, Lady Pank, czy Bajm. Głównym profilem firmy jest wynajem telebimów LED, ale EMS zapewni również światło, dźwięk, projektory multimedialne.

 

 grupagermaz_bez ta 2

 

Firma Dom Samochodowy „GERMAZ”  jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na Dolnym Śląsku. Firma została założona we Wrocławiu, w 1992 roku. Od roku 1997 posiada autoryzację Forda a od roku 2007 posiada także swój oddział w Zielonej Górze.

 

 

logotext2-white-on-blackSonda Sports dostarcza otrzyma sprzęt do monitorowania wydajności sportowców oraz pomagający zmniejszyć ryzyko kontuzji.