1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
NIP: 896-14-17-461

Tel.: + 48 882 097 624
Email: biuro@slezawroclaw.pl
Numer konta bankowego: 87 1930 1190 2220 0245 1181 0001
(każda grupa posiada własne subkonta, są one dostępne w zakładce "AKADEMIA")

Prezes Zarządu
Katarzyna Ziobro-Franczak
k.ziobro@slezawroclaw.pl

Dyrektor Klubu
Paweł Malczewski
+48 882 097 615
p.malczewski@slezawroclaw.pl

Dyrektor Sportowy Sekcji Piłki Nożnej
Maciej Bączyk
+48 882 097 632
m.baczyk@slezawroclaw.pl

Kierownik Sekcji Piłki Nożnej / Grupy Młodzieżowe
Robert Sawicki 
+48 607 060 909
r.sawicki@slezawroclaw.pl 

Marketing
marketing@slezawroclaw.pl

Menedżer ds. marketingu 
Piotr Zadumiński
+48 882 097 607
p.zaduminski@slezawroclaw.pl 

Redakcja Strony Internetowej
Dariusz Parossa
+48 605 455 398 lub +48 662 049 180
d.parossa@slezawroclaw.pl

Wojciech Fryt
w.fryt@slezawroclaw.pl