Aktualności

Juniorzy gromią w sparingu

s

W rozegranym na boisku przy ul. Sztabowej meczu sparingowym juniorzy Ślęzy Wrocław wygrali z B-klasowym LKS Stary Śleszów 8:1

Najbardziej wyrównana w tym spotkaniu była 1. tercja (grano 3 x 30 minut). Wynikało to głównie z tego, że Ślęza rozpoczęła mecz teoretycznie słabszą jedenastka. W tej części meczu obie drużyny miały swoje sytuacje, by otworzyć wynik, ale żadnej z nich nie wykorzystały.

W drugiej tercji, gdy na murawie pojawili się podstawowi piłkarze 1KS-u, gra toczyła się już praktycznie tylko na połowie LKS-u. Wrocławianie niestety znów pokazali, że ich problemem jest skuteczność. Mimo wielu doskonałych sytuacji, tylko raz piłka wylądowała w bramce po strzale Damiana Sawczyna.

Trzecia odsłona to już radosny futbol. Ślęza w krótkim odstępie czasu zdobyła kilka bramek, co też sprawiło, że nasi młodzi piłkarze pofolgowali sobie nieco w defensywie, dzięki czemu rywale stworzyli sobie kilka sytuacji, z których jedną wykorzystali.

ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy) - LKS STARY ŚLESZÓW (B-klasa) 8:1 (0:0, 1:0, 7:1)

8:1 Świstak 90'

Ślęza - Palmowski, testowany 1, Eliasz, Wierzbicki, Grzywniak, testowany 2, Poznański, Antos, Tomasiuk, Cieśla, testowany 3 oraz Grzybowski, testowany 4, Krzysiak, testowany 5, Balcerzak, Świstak, Sakwa, Hurkała, Sawczyn.

Zdjęcia z meczu autorstwa Dariusza Hurkały dostępne są w zakładce Dla Kibica - Galeria