Aktualności

Relacja na żywo z Dzierżoniowa!

relacjanazywo

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 2. kolejki III ligi (grupa 3) Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Dzierżoniowa. Już od godz 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 2. kolejki III ligi (grupa 3), w którym miejscowa Lechia podejmie wrocławską Ślęzę.

LECHIA DZIERŻONIÓW – ŚLĘZA WROCŁAW   1:0 KONIEC MECZU

1:0 Niedojad (24 min.)

Lechia: 56. Spaleniak – 2. Borowy, 4. Krupnik, 5. Paszkowski, 6. Buryło, 7. Pałys, 8. Szydziak, 9. Niedojad, 10. Pietkiewicz, 14. Barski, 16. Korkuś

Ślęza: 12. Idziorek – 6. Repski, 8. Bohdanowicz, 10. Matusik, 11. Traczyk, 14. Jakóbczyk, 15. Jarczak, 16. Berkowicz, 17. Molski, 18. Łątka, 21. Niewiadomski

Ławki rezerwowych:

Lechia: 1. Słonecki, 3. Rzeczycki, 11. Domaradzki, 13. Taranenko, 15. Aleksiuk, 17. Słonecki, 23. Tomaszewski

Ślęza: 23. Malisz, 2. Lasota, 5. Stempin, 7. Mańkowski, 9. Firlej, 13. Kluzek

Na stadionie w Dzierżoniowie trwa rozgrzewka.

Sędzią pojedynku będzie Paweł Niewiadomski (Świebodzin).

Oba zespoły wychodzą już na boisko.

Nasi dziś na żółto - czerwono, rywale na niebiesko.

17:01' Rozpoczęła Ślęza.

2' Ładna akcja wrocławian. Berkowicz zgrał piłkę w pole karne do Matusika, ten uderzył na bramkę miejsc owych, ale Spaleniak obronił jego próbę.

6' Był rzut rożny dla Lechii. Po nim blisko szczęścia był  Korkuś, ale Idziorek pewnie obronił.

9' Po faulu na Jakóbczyku był rzut wolny dla wrocławian z około 20 metrów. Piłkę ustawił sobie Jarczak, ale uderzył zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza miejscowych.

15' Bez goli w Dzierżoniowie.

19' Żołta kartka dla Repskiego.

20' Był rzut karny dla Lechii przestrzelony przez Niedojada!!!

22' Jakóbczyk strzelał z dystansu. Spaleniak obronił.

24' Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Ślęzy przez Pietkiewicza pierwszego gola dla Lechii zdobywa Niedojad!

28' Żółta kartka dla Niewiadomskiego.

31' Dużo walki w środku pola.

32' Żółta kartka dla Niedojada.

38' Wciąż 1:0.

41' Po krótko rozegranym kornerze przez Ślęzę na bramkę Lechii strzelał Traczyk jednak golkiper rywali był na posterunku.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

W przerwie w naszym zespole nastąpiły dwie zmiany. Na boisku pojawili się Stempin i Kluzek, którzy zastąpili Traczyka i Berkowicza.

18:02' Początek drugiej połowy.

52' Piłka w bramce Lechii. Niestety arbiter boczny podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego.

56' Dośrodkowanie Łątki w pole karne dzierżoniowian o mały włos nie zaskoczyło bramkarza rywali.

58' P. Słonecki za kontuzjowanego Paszkowskiego.

59' Po kornerze wykonywanym przez Jarczaka Matusik uderzał nad poprzeczką.

60' Pietkiewicz wysoko nad bramką Idziorka.

64' Repski soczyście uderzał zza szesnastki jednak bramkarz Lechii obronił.

69' Domaradzki za Korkusia.

70' Dobra akcja rywali, na szczęście zakończona niecelną główką Szydziaka.

71' Firlej za Jakóbczyka.

72' Matusik wrzucił piłkę w szesnastkę, tam jednak naszych napastników uprzedził jednak jeden z obrońców rywali, który zagrał piłkę klatką piersiową do swojego bramkarza.

75' Molski nad poprzeczką po dośrodkowaniu piłki pole karne z rzutu wolnego w  przez Jarczaka.

78' Taranenko za Niedojada.

82' Nikt nie zamknął wrzutki z rogu Jarczaka.

83' Mańkowski za Matusika.

85' Idziorek znakomicie broni w sytuacji oko w oko z Buryło.

87' Niecelny strzał z wolnego Domaradzkiego.

88' Znakomita akcja rywali. Piłkę zza szesnastki uderzył Szydziak, ta odbiła się od poprzeczki i linii bramkowej i wyszła w pole gry!

89' Firlej niecelnie po rogu dla Ślęzy.

90' Mecz potrwa dłużej o przynajmniej cztery minuty.

90+2' Mańkowski niecelnie z dystansu.

90+4' W ostatniej akcji w pole karne Lechii powędrował nawet Idziorek. Niestety nie zdołaliśmy po niej wyrównać.