Ostatnia kolejka rozgrywek III ligi (grupa 3) za nami. Poznaliśmy w niej odpowiedzi na wszystkie pytania.

MIEDŹ II LEGNICKA - GKS 1962 JASTRZĘBIE  0:4
Jastrzębianom nie przeszkodziło w awansie legnickie klepisko na którym przyszło im grać. Przy wsparciu kilkuset swoich kibiców GKS pewnie ograł rezerwy Miedzi i przypieczętował swoją promocję do II ligi.

RUCH ZDZIESZOWICE - GÓRNIK WAŁBRZYCH  4:0
Wieści napływające z Legnicy szybko oddaliły marzenia o awansie Ruchu. Piłkarzom ze Zdzieszowic pozostało zatem godnie pożegnać sezon, co też uczynili.

LECHIA DZIERŻONIÓW - PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE  0:1
Horror z happy endem. Tak można określić to co wydarzyło się w sobotę w Dzierżoniowie. Lechia miała przed tym spotkaniem wszystkie atuty w swoich rękach, z czego jednak nie skorzystała. Gol stracony w 89 min.mógł być przysłowiowym "gwoździem do trumny", co jednak nie miało miejsca po tym jak napłynęły wieści z  Wrocławia i Turzy Ślaskiej.

ŚLĄSK II WROCŁAW - REKORD BIELSKO-BIAŁA  0:2
Po tym spotkaniu na Oporowskiej nikomu poza przyjezdnymi do śmiechu nie było. Rezerwy Śląska po fatalnej w ich wykonaniu rundzie wiosennej pożegnały się z III ligą, co takiemu klubowi chluby nie przynosi.

UNIA TURZA ŚLĄSKA - STAL BRZEG  4:4
Beniaminek mimo, że już po 12 min. przegrywał 0:2, a w 66 min. 2:4 grał do samego końca, a wywalczony remis pozostawia w tej chwili Unie w zawieszeniu pomiędzy III i IV ligą (wszystko zależy teraz od decyzji dotyczących Polonii Bytom)

PIAST ŻMIGRÓD - SKRA CZĘSTOCHOWA  0:2
Choć był to mecz o "pietruszkę" to z pewnością nie takiego końca sezonu życzyli sobie żmigrodzcy kibice.

OLIMPIA KOWARY - GÓRNIK II ZABRZE  1:4
Do przerwy w Kowarach nie padły bramki, co mogło dawać nadzieję, że Olimpia choć w pożegnalnym meczu wywalczy choćby punkcik. W drugiej połowie wszystko wróciło jednak do normy.

STAL BIELSKO-BIAŁA - FALUBAZ ZIELONA GÓRA  1:1
W meczu zespołów będących w praktyce od kilku tygodni na wakacjach nastąpił podział punktów.

ŚLĘZA WROCŁAW - KS POLKOWICE  0:2