Aktualności

Relacja na żywo z meczu Ślęza - KS Polkowice

slezakspolk

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Ślęza Wrocław - KS Polkowice.

Witamy serdecznie z Oławy. Już od godz. 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 34. kolejki III ligi (grupa 3), w którym wrocławska Ślęza zagra z KS Polkowice

ŚLĘZA WROCŁAW – KS POLKOWICE   0:2 KONIEC MECZU

0:1 Konefał (16 min.)

0:2 Wojciechowski (88 min.)

Ślęza: 12. Idziorek – 7. Mańkowski, 19. Wdowiak, 16. Kucharczyk, 18. Łątka, 4. Caliński, 20. Olejniczak, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 13. Kluzek, 22. Dubiel.

KS Polkowice: 1. Primel – 25. Fryzowicz, 6. Ptak, 21. Wacławczyk, 15. Ziemniak, 16. Bancewicz, 13. Nowacki, 8. Famulski, 14. Konefał, 19. Surożyński, 18. Bednarski

Ławki rezerwowych:

Ślęza: 1. Palmowski, 14. Jakóbczyk, 17. Molski, 15. Jarczak, 11.Traczyk, 10. Korytek, 24. Niewiadomski

KS Polkowice: 33. Furtak, 4. Karpiński, 9. Galas, 11. Wojciechowski, 20. Karmelita, 24. Kobiela, 26. Świdwa

Oba zespoły rozgrzewają się.

W Oławie bardzo mocno pada deszcz.

Sędzią spotkania będzie Kacper Hołojda (Wałbrzych)

Ślęza dziś na czerwono - czarno, KS Polkowice na biało.

17:06' Rozpoczyna się to spotkanie.

7' Pierwsze minuty to głównie walka obu drużyn w środkowej strefie boiska. Nie oglądamy sytuacji podbramkowych.

16' 0:1! Konefał  strzałem po ziemi zdobywa pierwszego gola dla KS Polkowice!

20' Piłka po strzale Firleja mija bramkę drużyny z Polkowic.

22' Famulski strzela nad poprzeczką bramki Idziorka.

24' Primel odważnym wyjściem uprzedza wbiegającego w pole karne Dubiela.

28' Kolejna groźna akcja ekipy z Polkowic. Tym razem uderzał Bednarski, ale niecelnie.

30' Idziorek broni strzał Fryzowicza.

35' Żółta kartka dla Calińskiego.

39' Strzał Dubiela zablokowany przez jednego z obrońców rywali.

42' Dobre okazje najpierw Mańkowskiego, potem Bohdanowicza, ale wynik wciąż bez zmian.

44' Znakomita szansa dla KS Polkowice. Wdowiak w ostatniej chwili blokuje strzał Bednarskiego.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

W przerwie zmiana w naszym zespole. W miejsce Calińskiego na boisku pojawił się Niewiadomski.

18:08' Gra po przerwie wznowiona.

48' Karmelita za Ziemniaka.

51' Strzał Firleja zablokowany,a dobitka Niewiadomskiego minęła bramkę KS Polkowice.

52' Żółta kartka dla Wacławczyka.

54' Galas za Nowackiego.

57' Żółta kartka dla Galasa.

59' Był rzut karny dla KS Polkowice za zagranie piłki ręką przez Łątkę. Idziorek kapitalnie obronił strzał Bednarskiego!

65' Wciąż 0:1.

68' Firlej i Dubiel opuszczają boisko, w ich miejsce Traczyk i Jakóbczyk.

70' Wojciechowski za Bednarskiego.

72' Bancewicz wysoko nad bramką Ślęzy.

77' Surożyński tuż obok bramki Idziorka.

78' Kobiela za Bancewicza.

79' Galas uderza tuż obok słupka bramki Ślęzy.

84' Molski za Łątkę.

88' Wojciechowski podwyższa na 2:0 dla rywali!

90' Mecz potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

KONIEC SPOTKANIA. PRZEGRYWAMY 0:2