Sezon 2017/18: TLM

Kol Data Gospodarz Wynik Gość Relacja
1 2017-09-02 13:00:00 Orzeł Pawłowice Wrocław : Olympic IV Wrocław relacja
1 2017-09-02 13:00:00 Odra II Wrocław : Forza II Wrocław relacja
1 2017-09-02 13:00:00 Parasol II Wrocław : Olympic II Wrocław relacja
1 2017-09-02 13:00:00 WKS Śląsk Wrocław : Energetyk Siechnice relacja
1 2017-09-02 13:00:00 Silesia Wrocław Gaj : Polonia III Wrocław relacja
1 2017-09-02 13:00:00 Ślęza II Wrocław : Polonia I Wrocław relacja
2 2017-09-09 13:00:00 Energetyk Siechnice : Olympic IV Wrocław relacja
2 2017-09-09 13:00:00 Polonia I Wrocław : Silesia Wrocław Gaj relacja
2 2017-09-09 13:00:00 Polonia III Wrocław : Parasol II Wrocław relacja
2 2017-09-09 13:00:00 Olympic II Wrocław : Orzeł Pawłowice Wrocław relacja
2 2017-09-09 13:00:00 Forza II Wrocław : Ślęza II Wrocław relacja
2 2017-09-09 13:00:00 WKS Śląsk Wrocław : Odra II Wrocław relacja
3 2017-09-16 13:00:00 Odra II Wrocław : Energetyk Siechnice relacja
3 2017-09-16 13:00:00 Olympic IV Wrocław : Olympic II Wrocław relacja
3 2017-09-16 13:00:00 Orzeł Pawłowice Wrocław : Polonia III Wrocław relacja
3 2017-09-16 13:00:00 Parasol II Wrocław : Polonia I Wrocław relacja
3 2017-09-16 13:00:00 Silesia Wrocław Gaj : Forza II Wrocław relacja
3 2017-09-16 13:00:00 Ślęza II Wrocław : WKS Śląsk Wrocław relacja
4 2017-09-23 13:00:00 Polonia III Wrocław : Olympic IV Wrocław relacja
4 2017-09-23 13:00:00 Energetyk Siechnice : Olympic II Wrocław relacja
4 2017-09-23 13:00:00 Polonia I Wrocław : Orzeł Pawłowice Wrocław relacja
4 2017-09-23 13:00:00 Forza II Wrocław : Parasol II Wrocław relacja
4 2017-09-23 13:00:00 WKS Śląsk Wrocław : Silesia Wrocław Gaj relacja
4 2017-09-23 13:00:00 Odra II Wrocław : Ślęza II Wrocław relacja
5 2017-09-30 13:00:00 Olympic II Wrocław : Polonia III Wrocław relacja
5 2017-09-30 13:00:00 Parasol II Wrocław : WKS Śląsk Wrocław relacja
5 2017-09-30 13:00:00 Olympic IV Wrocław : Polonia I Wrocław relacja
5 2017-09-30 13:00:00 Ślęza II Wrocław : Energetyk Siechnice relacja
5 2017-09-30 13:00:00 Silesia Wrocław Gaj : Odra II Wrocław relacja
5 2017-09-30 13:00:00 Orzeł Pawłowice Wrocław : Forza II Wrocław relacja
6 2017-10-07 13:00:00 Polonia I Wrocław : Olympic II Wrocław relacja
6 2017-10-07 13:00:00 Energetyk Siechnice : Polonia III Wrocław relacja
6 2017-10-07 13:00:00 WKS Śląsk Wrocław : Orzeł Pawłowice Wrocław relacja
6 2017-10-07 13:00:00 Ślęza II Wrocław : Silesia Wrocław Gaj relacja
6 2017-10-07 13:00:00 Odra II Wrocław : Parasol II Wrocław relacja
6 2017-10-07 13:00:00 Forza II Wrocław : Olympic IV Wrocław relacja
7 2017-10-14 13:00:00 Olympic II Wrocław : Forza II Wrocław relacja
7 2017-10-14 13:00:00 Polonia III Wrocław : Polonia I Wrocław relacja
7 2017-10-14 13:00:00 Olympic IV Wrocław : WKS Śląsk Wrocław relacja
7 2017-10-14 13:00:00 Orzeł Pawłowice Wrocław : Odra II Wrocław relacja
7 2017-10-14 13:00:00 Parasol II Wrocław : Ślęza II Wrocław relacja
7 2017-10-14 13:00:00 Silesia Wrocław Gaj : Energetyk Siechnice relacja
8 2017-10-21 13:00:00 Forza II Wrocław : Polonia III Wrocław relacja
8 2017-10-21 13:00:00 Silesia Wrocław Gaj : Parasol II Wrocław relacja
8 2017-10-21 13:00:00 Odra II Wrocław : Olympic IV Wrocław relacja
8 2017-10-21 13:00:00 Ślęza II Wrocław : Orzeł Pawłowice Wrocław relacja
8 2017-10-21 13:00:00 Energetyk Siechnice : Polonia I Wrocław relacja
8 2017-10-21 13:00:00 WKS Śląsk Wrocław : Olympic II Wrocław relacja
9 2017-10-28 13:00:00 Orzeł Pawłowice Wrocław : Silesia Wrocław Gaj relacja
9 2017-10-28 13:00:00 Olympic IV Wrocław : Ślęza II Wrocław relacja
9 2017-10-28 13:00:00 Olympic II Wrocław : Odra II Wrocław relacja
9 2017-10-28 13:00:00 Polonia III Wrocław : WKS Śląsk Wrocław relacja
9 2017-10-28 13:00:00 Polonia I Wrocław : Forza II Wrocław relacja
9 2017-10-28 13:00:00 Parasol II Wrocław : Energetyk Siechnice relacja
10 2017-11-04 13:00:00 Odra II Wrocław : Polonia III Wrocław relacja
10 2017-11-04 13:00:00 Ślęza II Wrocław : Olympic II Wrocław relacja
10 2017-11-04 13:00:00 Parasol II Wrocław : Orzeł Pawłowice Wrocław relacja
10 2017-11-04 13:00:00 Silesia Wrocław Gaj : Olympic IV Wrocław relacja
10 2017-11-04 13:00:00 Energetyk Siechnice : Forza II Wrocław relacja
10 2017-11-04 13:00:00 WKS Śląsk Wrocław : Polonia I Wrocław relacja
11 2017-11-11 11:00:00 Forza II Wrocław : WKS Śląsk Wrocław relacja
11 2017-11-11 13:00:00 Olympic II Wrocław : Silesia Wrocław Gaj relacja
11 2017-11-11 13:00:00 Polonia III Wrocław : Ślęza II Wrocław relacja
11 2017-11-11 13:00:00 Polonia I Wrocław : Odra II Wrocław relacja
11 2017-11-11 13:00:00 Orzeł Pawłowice Wrocław : Energetyk Siechnice relacja
11 2017-11-11 13:00:00 Olympic IV Wrocław : Parasol II Wrocław relacja