Terminarz ekstraklasy 2016/2017

 

RUNDA ZASADNICZA

1. KOLEJKA – 1-2 PAŹDZIERNIKA
1KS Ślęza Wrocław – InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 81:90

2. KOLEJKA – 8 PAŹDZIERNIKA
Artego Bydgoszcz – 1KS Ślęza Wrocław 58:74

3. KOLEJKA – 15 PAŹDZIERNIKA
1KS Ślęza Wrocław – Wisła Can-Pack Kraków 65:71

4. KOLEJKA – 19 PAŹDZIERNIKA (ŚRODA)
AZS UMCS Lublin – 1KS Ślęza Wrocław 47:70

5. KOLEJKA – 22 PAŹDZIERNIKA
1KS Ślęza Wrocław – PGE MKK Siedlce 89:57

6. KOLEJKA – 29 PAŹDZIERNIKA
1KS Ślęza Wrocław – Basket 90 Gdynia 84:48

7. KOLEJKA – 5 LISTOPADA
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. – 1KS Ślęza Wrocław 58:88

8. KOLEJKA – 12 LISTOPADA 
1KS Ślęza Wrocław – CCC Polkowice 83:58

9. KOLEJKA - 27 LISTOPADA
1KS Ślęza Wrocław – Cosinus Widzew Łódź 76:58

10. KOLEJKA – 3 GRUDNIA
1KS Ślęza Wrocław – Energa Toruń 91:67

11. KOLEJKA – 10 GRUDNIA
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – 1KS Ślęza Wrocław 40:86

12. KOLEJKA – 17 GRUDNIA
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. – 1KS Ślęza Wrocław 68:63

13. KOLEJKA – 21 GRUDNIA (ŚRODA)
1KS Ślęza Wrocław – Artego Bydgoszcz 71:61

14. KOLEJKA – 7 STYCZNIA
Wisła Can-Pack Kraków – 1KS Ślęza Wrocław 55:71

15. KOLEJKA – 14 STYCZNIA
1KS Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 80:71

16. KOLEJKA – 21 STYCZNIA
PGE MKK Siedlce – 1KS Ślęza Wrocław 67:91

17. KOLEJKA – 6 LUTEGO
Basket 90 Gdynia – 1KS Ślęza Wrocław 68:77

18. KOLEJKA – 11 LUTEGO
1KS Ślęza Wrocław – TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 68:44

19. KOLEJKA – 18 LUTEGO
CCC Polkowice – 1KS Ślęza Wrocław 56:59

20. KOLEJKA – 26 LUTEGO (GODZ. 18:30)
Cosinus Widzew Łódź – 1KS Ślęza Wrocław 50:84

21. KOLEJKA – 4 MARCA
Energa Toruń – 1KS Ślęza Wrocław 62:46

22. KOLEJKA – 12 MARCA (NIEDZIELA)
1KS Ślęza Wrocław – KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 91:51

FAZA PLAY-OFF

Ćwierćfinały (do trzech zwycięstw)
1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia 74:79
1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia 61:52
Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 60:77
Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 63:67

Półfinały (do trzech zwycięstw) 
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 64:66
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 62:52
CCC Polkowice - Ślęza Wrocław - sobota (8 kwietnia), godz. 19:00
CCC Polkowice - Ślęza Wrocław - niedziela (9 kwietnia), godz. 19:00
ew. 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice - środa (12 kwietnia)

Finały (do trzech zwycięstw)
mecz 1 – 19 kwietnia (środa), godz. 18:45
mecz 2 – 20 kwietnia (czwartek), godz. 18:45
mecz 3 – 29 kwietnia (sobota), godz. 14:00
ew. mecz 4 – 30 kwietnia (niedziela), godz. 18:30
ew. mecz 5 – 3 maja (środa), godz. 16:15

Mecze o 3. miejsce (do trzech zwycięstw)
mecz 1 - 19 kwietnia (środa)
mecz 2 - 20 kwietnia (czwartek)
mecz 3 - 23 kwietnia (niedziela)
ew. mecz 4 - 24 kwietnia (poniedziałek)
ew. mecz 5 - 27 kwietnia (czwartek)