Sezon 2017/18: III liga kobiet

Kol Data Gospodarz Wynik Gość Relacja
1 2017-08-27 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Piast Nowa Ruda relacja
1 2017-08-27 11:00:00 Polonia Świdnica : Akademia Orlik Jelenia Góra relacja
1 2017-08-27 11:00:00 KS Oława : Sukces Gmina Oleśnica relacja
1 2017-08-27 16:00:00 Polonia Środa Śląska : AZS III Wrocław relacja
1 2017-08-27 18:00:00 Ziemia Lubińska Czerniec : KKS Jelenia Góra relacja
1 2017-08-30 18:30:00 Chrobry Głogów : Ślęza Wrocław relacja
2 2017-09-03 11:00:00 KKS Jelenia Góra : KS Oława relacja
2 2017-09-03 11:00:00 Akademia Orlik Jelenia Góra : Ziemia Lubińska Czerniec relacja
2 2017-09-03 11:00:00 Chrobry Głogów : Polonia Świdnica relacja
2 2017-09-03 11:00:00 AZS III Wrocław : Ślęza Wrocław relacja
2 2017-09-03 11:00:00 Piast Nowa Ruda : Polonia Środa Śląska relacja
2 2017-09-03 11:00:00 UKS Bierutów : Kolektyw Radwanice relacja
3 2017-09-09 11:00:00 Ślęza Wrocław : Piast Nowa Ruda relacja
3 2017-09-10 11:00:00 Polonia Środa Śląska : UKS Bierutów relacja
3 2017-09-10 11:00:00 Polonia Świdnica : AZS III Wrocław relacja
3 2017-09-10 11:00:00 Ziemia Lubińska Czerniec : Chrobry Głogów relacja
3 2017-09-10 11:00:00 KS Oława : Akademia Orlik Jelenia Góra relacja
3 2017-09-10 11:00:00 Sukces Gmina Oleśnica : KKS Jelenia Góra relacja
4 2017-09-17 11:00:00 Akademia Orlik Jelenia Góra : Sukces Gmina Oleśnica relacja
4 2017-09-17 11:00:00 Chrobry Głogów : KS Oława relacja
4 2017-09-17 11:00:00 AZS III Wrocław : Ziemia Lubińska Czerniec relacja
4 2017-09-17 11:00:00 Piast Nowa Ruda : Polonia Świdnica relacja
4 2017-09-17 11:00:00 UKS Bierutów : Ślęza Wrocław relacja
4 2017-09-17 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Polonia Środa Śląska relacja
5 2017-09-23 11:00:00 Ślęza Wrocław : Kolektyw Radwanice relacja
5 2017-09-24 11:00:00 Polonia Świdnica : UKS Bierutów relacja
5 2017-09-24 11:00:00 Ziemia Lubińska Czerniec : Piast Nowa Ruda relacja
5 2017-09-24 11:00:00 KS Oława : AZS III Wrocław relacja
5 2017-09-24 11:00:00 Sukces Gmina Oleśnica : Chrobry Głogów relacja
5 2017-09-24 11:00:00 KKS Jelenia Góra : Akademia Orlik Jelenia Góra relacja
6 2017-10-01 11:00:00 Piast Nowa Ruda : KS Oława relacja
6 2017-10-01 11:00:00 UKS Bierutów : Ziemia Lubińska Czerniec relacja
6 2017-10-01 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Polonia Świdnica relacja
6 2017-10-01 11:00:00 Polonia Środa Śląska : Ślęza Wrocław relacja
6 2017-10-01 11:00:00 Chrobry Głogów : KKS Jelenia Góra relacja
6 2017-10-01 11:00:00 AZS III Wrocław : Sukces Gmina Oleśnica relacja
7 2017-10-08 11:00:00 Polonia Świdnica : Polonia Środa Śląska relacja
7 2017-10-08 11:00:00 Ziemia Lubińska Czerniec : Kolektyw Radwanice relacja
7 2017-10-08 11:00:00 KS Oława : UKS Bierutów relacja
7 2017-10-08 11:00:00 Sukces Gmina Oleśnica : Piast Nowa Ruda relacja
7 2017-10-08 11:00:00 KKS Jelenia Góra : AZS III Wrocław relacja
7 2017-10-08 11:00:00 Akademia Orlik Jelenia Góra : Chrobry Głogów relacja
8 2017-10-14 11:00:00 Ślęza Wrocław : Polonia Świdnica relacja
8 2017-10-15 11:00:00 AZS III Wrocław : Akademia Orlik Jelenia Góra relacja
8 2017-10-15 11:00:00 Piast Nowa Ruda : KKS Jelenia Góra relacja
8 2017-10-15 11:00:00 UKS Bierutów : Sukces Gmina Oleśnica relacja
8 2017-10-15 11:00:00 Kolektyw Radwanice : KS Oława relacja
8 2017-10-15 11:00:00 Polonia Środa Śląska : Ziemia Lubińska Czerniec relacja
9 2017-10-22 11:00:00 Ziemia Lubińska Czerniec : Ślęza Wrocław relacja
9 2017-10-22 11:00:00 KS Oława : Polonia Środa Śląska relacja
9 2017-10-22 11:00:00 Sukces Gmina Oleśnica : Kolektyw Radwanice relacja
9 2017-10-22 11:00:00 KKS Jelenia Góra : UKS Bierutów relacja
9 2017-10-22 11:00:00 Akademia Orlik Jelenia Góra : Piast Nowa Ruda relacja
9 2017-10-22 11:00:00 Chrobry Głogów : AZS III Wrocław relacja
10 2017-10-28 11:00:00 Ślęza Wrocław : KS Oława relacja
10 2017-10-29 11:00:00 Piast Nowa Ruda : Chrobry Głogów relacja
10 2017-10-29 11:00:00 UKS Bierutów : Akademia Orlik Jelenia Góra relacja
10 2017-10-29 11:00:00 Kolektyw Radwanice : KKS Jelenia Góra relacja
10 2017-10-29 11:00:00 Polonia Środa Śląska : Sukces Gmina Oleśnica relacja
10 2017-10-29 11:00:00 Polonia Świdnica : Ziemia Lubińska Czerniec relacja
11 2017-11-05 11:00:00 KS Oława : Polonia Świdnica relacja
11 2017-11-05 11:00:00 Sukces Gmina Oleśnica : Ślęza Wrocław relacja
11 2017-11-05 11:00:00 KKS Jelenia Góra : Polonia Środa Śląska relacja
11 2017-11-05 11:00:00 Akademia Orlik Jelenia Góra : Kolektyw Radwanice relacja
11 2017-11-05 11:00:00 Chrobry Głogów : UKS Bierutów relacja
11 2017-11-05 11:00:00 AZS III Wrocław : Piast Nowa Ruda relacja
12 2017-11-11 11:00:00 Ślęza Wrocław : KKS Jelenia Góra relacja
12 2017-11-12 11:00:00 UKS Bierutów : AZS III Wrocław relacja
12 2017-11-12 11:00:00 Kolektyw Radwanice : Chrobry Głogów relacja
12 2017-11-12 11:00:00 Polonia Środa Śląska : Akademia Orlik Jelenia Góra relacja
12 2017-11-12 11:00:00 Polonia Świdnica : Sukces Gmina Oleśnica relacja
12 2017-11-12 11:00:00 Ziemia Lubińska Czerniec : KS Oława relacja
13 2017-11-19 11:00:00 Sukces Gmina Oleśnica : Ziemia Lubińska Czerniec relacja
13 2017-11-19 11:00:00 KKS Jelenia Góra : Polonia Świdnica relacja
13 2017-11-19 11:00:00 Akademia Orlik Jelenia Góra : Ślęza Wrocław relacja
13 2017-11-19 11:00:00 Chrobry Głogów : Polonia Środa Śląska relacja
13 2017-11-19 11:00:00 AZS III Wrocław : Kolektyw Radwanice relacja
13 2017-11-19 11:00:00 Piast Nowa Ruda : UKS Bierutów relacja