Button lista oddziaw kopia

BISKUPIN

DRUŻYNY

Oddzia Biskupin Orliki z grafik

Górny rząd od lewej: Miłosz Dudała, Max Węgrzyn, Krzysztof Kalmarczyk, Franciszek Korwin-Kijuć, Mateusz Wilewski, Max Rachwalik, Mikołaj Węgrzyn, Mateusz Trocha, Borys Lipiński, Kamil Łęcki, Brajan Łazarewicz. Środkowy rząd od lewej: Tymek Majcher, Dawid Sagar, Franek Zadworny, Bruno Błaszczyk, Wojtek Wilanowski, Dawid Skiba, Antek Basiński, Sebastian Den Boer, Mikołaj Jasek, Maciek Podolak, Max Kokot. Ddolny rząd od lewej: Jakub Jakubowski, Maciek Mielcarek, Patryk Gruszczyński, Gustaw Sadowski (trener), Sergiusz Świderek, Piotr Nadolny, Wojtek Kaczkowski.

Oddzia Biskupin 2007 z grafik

Górny rzad od lewej: Giblak Rafał, Malarz Dawid, Kołat Michał, Łokietko Patryk, Machoń Kornel. Środkowy rząd od lewej: Den Boer Milan, Witczak Jan, Świerkowicz Karol, Stępniewski Mikołaj, Nowak Mikałaj, Kurtys Szymon. Dolny rząd od lewej: Grygorcewicz Eryk, Brodko Jakub, Poznański Michał (trener bramkarzy), Dłużniak Marcin (trener), Kiełbasa Patryk (asystent trenera), Podralski Antoni, Działak Paweł.

TRENERZY

TomaszWoznicki ArkadiuszDomaszewicz
TOMASZ WOŹNICKI (TEL. 696 447 028) ARKADIUSZ DOMASZEWICZ (TEL. 888 656 400)
MateuszKaliuzniak TomaszWoznicki 
MATEUSZ KALUŹNIAK (TEL. 504 049 266) MACIEJ DĘBICZAK (TEL. 513 130 674)
GustawSadowski MarcinDluzniak
GUSTAW SADOWSKI (TEL. 786 101 554) MARCIN DŁUŻNIAK (TEL. 601 857 772)

MIEJSCA TRENINGÓW

Gimnazjum nr 19, ul. Dembowskiego 39 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Gimnazjum nr 21, ul. Św. Jerzego 21 (hala sportowa)

XI Liceum Ogólnokształcące, ul. Spółdzielcza 2 (hala sportowa)

Stadion Olimpijski, ul. Paderewskiego 35 (boisko pod balonem)

TERMINY TRENINGÓW

Rocznik 1997/1998 – trener Tomasz Woźnicki, ul. Dembowskiego

Poniedziałek, godz. 16.00 – 17.30

Wtorek, godz. 7.30 – 9.00

Środa, godz. 16.00 – 17.30

Piątek, godz. 16.00 – 17.30

Rocznik 1999/2000 – trener Arkadiusz Domaszewicz; ul. Dembowskiego, ul. Św. Jerzego

Poniedziałek, godz. 16.00 – 17.30, ul. Dembowskiego

Środa, godz. 20.00 – 21.00, ul. Św. Jerzego

Piątek, godz. 20 – 21.00, ul. Św. Jerzego

Rocznik 2001/2001 – trener Mateusz Kaluźniak; ul. Dembowskiego, ul. Spółdzielcza

Poniedziałek, godz. 19.00 – 20.30, ul. Dembowskiego

Czwartek, godz. 19.15 – 20.30, ul. Spółdzielcza

Piątek, godz. 19.15 – 20.30, ul. Spółdzielcza

Rocznik 2003/2004 – trener Maciej Dębiczak, ul. Spółdzielcza

Poniedziałek, godz. 18.15 – 19.30

Środa, godz. 18.15 – 19.30

Piątek, godz. 18.15 – 19.30

Rocznik 2005/2006 – trener Gustaw Sadowski, ul. Spółdzielcza

Poniedziałek, godz. 17.00 – 18.15

Środa: grupa I – godz. 17.00 – 18.15; grupa II – godz. 18.15 – 19.30

Czwartek: grupa I – godz. 17.00 – 18.15; grupa II – godz. 18.15 – 19.30

Rocznik 2007 – trener Marcin Dłużniak; ul. Spółdzielcza, ul. Paderewskiego

Wtorek, godz. 18.00 – 19.15, ul. Spółdzielcza

Czwartek, godz. 18.00 – 19.30, ul. Paderewskiego

Piątek, godz. 17.00 – 18.15, ul. Spółdzielcza

Rocznik 2008/2009 – trener Marcin Dłużniak, ul. Spółdzielcza

Wtorek, godz. 17.00 – 18.00

Czwartek, godz. 17.00 – 18.00

Rocznik 2005 - trener Michał Dziurkowski, ul. Wróblewskiego

Poniedziałek, godz. 17:00-18:30

Środa, godz.17:00 - 18:30

Piątek, godz.17:00 - 18:30