Aktualności

MP U14 - Młodziczki zagrają o brąz

s

W rozegranym w Piasecznie półfinałowym meczu Mistrzostw Polski Młodziczek zespół MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław przegrał z Tęczą Leszno 66:71

Po pełnym zwrotów akcji i bardzo zaciętym meczu, wrocławskie młodziczki musiały uznać wyższość leszczyńskiej Tęczy. Do przerwy utrzymywała się minimalna przewaga MOS Ślęzy. W drugiej połowie inicjatywa należała do Tęczy, choć ambitnie grające wrocławianki na niecałe 7. minut przed końcową syreną zbliżyły się do swoich przeciwniczek na odległość 2 pkt. Końcowe fragmenty należały jednak do drużyny z Wielkopolski i to ona zagra w niedzielę w wielkim finale. Naszej drużynie pozostaje walka o brąz, w której o godz.10 zmierzy się z gospodarzem turnieju MUKS-em Piaseczno. Przypomnijmy, że przed trzema tygodniami, w tej samej hali, w turnieju półfinałowym MOS Ślęza wygrała z MUKS-em Piaseczno 62:57. Powtórka w niedzielę byłaby mile widziana.

MKS MOS DEICHMANN ŚLĘZA WROCŁAW - MKS TĘCZA LESZNO  66:71 (23:16, 14:20, 13:17, 16:18)

MOS Ślęza - Piwowar 20, Trębowicz 15 (1), Sosińska 11, Skowron 5, Borkowska 5, Ptak 3 (1), Kanarek 2, Krzywania 2, Płóciniczak 2, Długosz 1, Pietluch, Harasimów.

Drugi półfinał : MUKS Piaseczno - UKS Basket Zgorzelec  66:69
Mecz o 5. miejsce : UKS La Basket Warszawa - MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski  53:79
Mecz o 7. miejsce : Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MKS Pałac Młodzieży Tarnów  70:53