Aktualności

MP U16 - Na rozgrzewkę MOS Ślęza rozgromiła Tęczę Leszno

s

W pierwszym dniu rozgrywanego w Tarnowie finałowego turnieju Mistrzostw Polski U16, zespół MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław wygrał z X-Demon Tęczą Leszno 79:47.

Znakomicie zainaugurowały finałowe zmagania wrocławskie kadetki gromiąc leszczyńska Tęczę.  Po 90 sekundach prowadziły 8:0, po 5 minutach 18:4, a na koniec pierwszej odsłony 22:6. W  drugiej kwarcie powiększyły swoja przewagę o kolejne 12 punktów i było już praktycznie po meczu. Po przerwie podstawowe zawodniczki odpoczywały już na ławce rezerwowych, oszczędzając siły na kolejne spotkania. Stąd też mecz stał się już bardziej wyrównany. Ostatecznie MOS Ślęza rozgromiła tęczę różnicą aż 32 punktów, a ten mecz możemy potraktować jako rozgrzewkę naszych dziewczyn przed kolejnymi potyczkami. Jutro o godz.13 MOS Ślęza zmierzy się z dobrze sobie znanym AZS-em Gorzów Wlkp. W rozgrywkach ligowych wrocławianki dwukrotnie były górą. Z nadzieją, że i tak też się stanie po raz trzeci oczekujemy na to spotkanie, które jak i wszystkie pozostałe można obejrzeć na platformie imprezylive.pl .

MKS MOS PROCOM SYSTEM ŚLĘZA WROCŁAW - X-DEMON TĘCZA LESZNO  79:47 (22:6, 24:12, 17:18, 16:11)

MOS Ślęza - Szeremeta 21 (1), Hipp 17 (1), Hyży 11, Rogozińska 8, Szmyrka 6, Obrocka 5, Tas 4, Jasińska 3, Nawrocka 2, Rój 2, Pająk, Pudło.