Aktualności

MP U14 - Awans odłożony do niedzieli

s

W drugim dniu rozgrywanego w Piasecznie półfinałowego turnieju MP U14 MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław przegrała z MUKS-em Poznań 55:59

Drugi mecz wrocławianek był równie zacięty jak ten, piątkowy z zespołem z Piaseczna. Tym razem nie zakończył się on dla nas happy endem. MOS Ślęza wygrała dwie pierwsze kwarty i wydawało się, że ma to spotkanie pod kontrolą. Niestety, w III kwarcie poznanianki zdołały odrobić straty, a w ostatniej odsłonie to one przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę. W drugim dzisiejszym meczu MUKS Piaseczno wygrał z MUKS-em Bydgoszcz 71:66. Jutro o godz.10 wrocławianki zagrają z drużyna z Bydgoszczy i chcąc awansować do turnieju finałowego muszą to spotkanie wygrać.

MUKS POZNAŃ - MKS MOS DEICHMANN ŚLĘZA WROCŁAW 59:55 (13:17, 10:13, 18:11, 18:14)

MOS Ślęza - Piwowar 12, Sosińska 12, Długosz 9, Harasimów 9 (1), Krzywania 7, Borkowska 3, Pietluch 2, Trębowicz 1, Skowron, Ptak, Kanarek.