Aktualności

MP U14 - Półfinał w Piasecznie

s

Od piątku do niedzieli (26-28 maja) w Piasecznie rozgrywany będzie półfinałowy turniej Mistrzostw Polski Młodziczek z udziałem zespołu MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław.






Do finałowej ósemki awansowały już kadetki MOS Ślęzy Wrocław, a teraz o to samo powalczą nasze młodziczki, które od piątku rywalizować będą o jedno z dwóch pierwszych, premiowanych awansem miejsc w turnieju w Piasecznie. Stawka drużyn, które zagrają w tych zawodach wydaje się być dosyć wyrównana, ale nie ma co ukrywać, że liczymy na to, że to właśnie wrocławianki odegrają w Piasecznie główne role i zapewnią sobie promocję do finałowego turnieju. W Piasecznie zagrają -

MUKS PIASECZNO
trener - Michał Walczuk
2. miejsce w fazie zasadniczej rozgrywek Warszawskiego Związku Koszykówki z bilansem 8. zwycięstw i 2. porażek
2. miejsce w fazie finałowej rozgrywek Warszawskiego Związku Koszykówki z bilansem 6-4
2. miejsce w turnieju ćwierćfinałowym w Lesznie z bilansem 2-1

MUKS POZNAŃ
trener - Tomasz Semmier
reprezentantka Polski U14 - Marta Masłowska
2. miejsce w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Koszykówki z bilansem 11-3
2. miejsce w rozgrywkach strefowych z bilansem 4-4
1. miejsce w turnieju ćwierćfinałowym w Przemyślu z bilansem 3-0

MUKS WSG SUPRAVIS ERGOBUS BYDGOSZCZ
trener - Radosław Janik
1. miejsce w rozgrywkach Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki z bilansem 7-1
1. miejsce w finale strefowym z bilansem 3-0
2. miejsce w turnieju ćwierćfinałowym w Bydgoszczy z bilansem 2-1

MKS MOS DEICHMANN ŚLĘZA WROCŁAW
trenerzy - Sebastian Wojnicki, Marian Czajkowski
reprezentantki Polski U14 - Monika Harasimów, Jagna Sosińska
1. miejsce w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Koszykówki z bilansem 15-1
1. miejsce w turnieju ćwierćfinałowym we Wrocławiu za bilansem 3-0
kadra - Pola Borkowska, Paulina Brasewicz, Patrycja Długosz, Monika Harasimów, Emilia Kanarek, Natalia Kleczkowska, Gabriela Krzywania, Gabriela Pietluch, Paulina Piwowar, Marta Płóciniczak, Paula Ptak, Agnieszka Skowron, Jagna Sosińska, Katarzyna Święcka, Daria Trębowicz.

Program turnieju

Piątek 26 maja

godz.17:00  MUKS Poznań - MUKS Bydgoszcz
godz.19:30  MOS Ślęza Wrocław - MUKS Piaseczno

sobota 27 maja

godz.10:00  MUKS Poznań - MOS Ślęza Wrocław
godz.12:30  MUKS Bydgoszcz - MUKS Piaseczno

niedziela 28 maja

godz.10:00  MOS Ślęza Wrocław - MUKS Bydgoszcz
godz.12:30  MUKS Piaseczno - MUKS Poznań


Dariusz Parossa