Aktualności

Sonia Ursu-Kim zasila skład Ślęzy Wrocław

Sonia Ursu-Kim

Do zespołu aktualnych Mistrzyń Polski dołączyła rumuńska rzucająca Sonia Ursu-Kim, występująca w ubiegłym sezonie w czeskim Basketball Nymburk.

Więcej »

Kourtney Treffers przedłużyła kontrakt w Ślęzie!

Kourtney Treffers

Ślęza Wrocław przedłużyła kontrakt z kolejną zawodniczką, która zdobyła tytuł Mistrza Polski w sezonie 2016/2017. Jest nią silna skrzydłowa z Holandii, Kourtney Treffers.

Więcej »

MP U14 - MOS Ślęza czwartym zespołem w Polsce

s

W rozegranym w Piasecznie meczu o 3. miejsce Mistrzostw Polski Młodziczek zespół MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław przegrał z miejscowym MUKS-em 46:50

Więcej »

Agnieszka Kaczmarczyk zostaje w Ślęzie!

Agnieszka Kaczmarczyk

Agnieszka Kaczmarczyk pozostanie koszykarką Ślęzy Wrocław na kolejny sezon. Po zdobyciu mistrzostwa Polski, jedna z czołowych koszykarek w naszym kraju, zdecydowała się przedłużyć kontrakt ze Ślęzą.

Więcej »

MP U14 - Młodziczki zagrają o brąz

s

W rozegranym w Piasecznie półfinałowym meczu Mistrzostw Polski Młodziczek zespół MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław przegrał z Tęczą Leszno 66:71

Więcej »

MP U14 - Młodziczki w półfinale !!!

s

W ostatnim grupowym meczu rozgrywanego w Piasecznie finałowego turnieju Mistrzostw Polski Młodziczek zespół MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław wygrał z Pałacem Młodzieży Tarnów 59:35

Więcej »

MP U14 - Sytuacja się skomplikowała

s

W drugim dniu rozgrywanego w Piasecznie turnieju finałowego Mistrzostw Polski Młodziczek zespół MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław przegrał z Basketem Zgorzelec 59:66

Więcej »

cwefwfqwdw

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedawnego Dnia Dziecka ze Ślęzą Wrocław.

Więcej »

MP U14 - Znakomite otwarcie MOS Ślęzy

s

W pierwszym dniu rozgrywanego w Piasecznie finałowego turnieju Mistrzostw Polski Młodziczek, zespól MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław wygrał z MPKK Sokołów OSiR Sokołów Podlaski 58:56

Więcej »

MP U14 - Finałowy turniej w Piasecznie

s

Od środy do niedzieli w Piasecznie rozegrany zostanie finałowy turniej Mistrzostw Polski Młodziczek z udziałem MKS MOS Deichmann Ślęzy Wrocław.